Prvé miesto na basketbalovom turnaji - Prvo mesto na takmičenju iz košarke

Датум: 30. Januar 2018 08:24 Категорија: Новости

Dievčenský tím našej školy na čele s pani učitelkou Selenou Šterbovou získal prvé miesto na obecnom turnaji v basketbale.
Turnaj bol v dedine Seleuš a závodili sa dievčenské tímy z celej alibunarskej obce.
Za jánošícky tím hrali žiačky osmého a siedmého ročnika: Dijana Jonášová, Ana Hučková, Anđela Mrđová, Andrea Vanková, Marinela Megová, Maria Supková, Darinka Vanková a Dejana Miucová.
Víťazky obecného závodenia sa kvalifikovali pre okresné závodenie ktoré bude vo februári.

Na opštinskom takmičenju iz košarke, devojčice iz naše škole osvojile su prvo mesto!
Takmičenje je bilo održano u Seleušu a na njemu su učešće uzeli košarkaški timovi iz cele opštine Alibunar.
Za tim iz naše škole igrale su  devojčice sedmog i osmog razreda Dijana Jonaš, Ana Hučka, Anđela Mrđa, Andrea Vanek, Marinela Mega, Marija Supek, Darinka Vanek i Dejana Miuca.
Učenice je trenirala i vodila nastavnica fizičke kulture Selena Šćerba.
Pobednice sa opšinskog takmičenja su se plasirale na okružno takmičenje koje će biti održano u februaru.